شماره تماس شرکت 021-22909603 021-22850101
موبایل : 09123834608

درباره ما

شرکت بهسان ویژن

شرکت بهسان ویژن  پاسارگاد (BVP) در سال ۱۳۹۰ با هدف مشاوره در جهت صدور گواهینامه های ایزو ، مجوز صادرات، و بازرسی کالا های وارداتی از کلیه کشور ها ، بنادر و مرزها فعالیت خود را آغاز نموده است.

عمده فعالیت های شرکت مشاوره در جهت اخذ گواهینامه های مدیریت کیفیت در تمامی حوزه هاست و همچنین این شرکت با بهره گیری از چندین مشاور برجسته و مجرب در جهت آموزش سیستم های کنترل مدیریت کیفیت تاکنون سعی نموده رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

همکاری این شرکت با شرکتهای صادر کننده گواهینامه بین المللی از جمله TUV NORD آلمان، TUV INTERCERT آلمان،SGS سوییس، URSانگلستان، BRS آمریکا، ALLIANCE کانادا , TUV WISSEN آلمان و IAF و NACiو چندین شرکت معتبر دیگر این امکان را برای مشتریان گرامی فراهم نموده که با توجه به اهداف سازمانی خود، خدمات و محصولات خود را با کیفیت هر چه بیشتر ارايه نمایند.

 

مراحل اخذ گواهینامه ایزو

مراحل اخذ ایزو به این صورت می باشد که بعد از تماس با دفتر بهسان ویژن همکاران ما اپلیکیشن فرم مربوط به شرکت گواهیدهنده را در اختیار شما قرار می دهند و پس از تکمیل فرم پرسشنامه توسط سازمان متقاضی جهت بررسی وضعیت و ماهیت سازمان جهت برآورد هزینه مشاوره/  ارسال نامه اعلام قیمت یا پیش فاکتور/ عقد قرارداد و بعد از مراحل گذراندن مراحلی که پیشتر در بخش پروپوزال سیستم توضیح داده شد  و مرحله صدور گواهینامه بصورت ۳ ساله ولی بشرط تمدید سالیانه گواهینامه صادره تا زمان مندرج در گواهینامه معتبر است و هر سال می بایست تمدید گردد.

تمدید سالیانه نیز به صورت دوره ای سالانه توسط همکاران شرکت به سازمان دریافت کننده اطلاع میدهند و در صورت تایید مدارک و اسناد سالانه گواهینامه ها برای یک سال دیگر تمدید و دارای اعتبار خواهد بود.

به سرعت قرارداد خدمات را ترتیب می دهد

مشاوره جهت دریافت گواهینامه ایزو ( شرکت بهسان ویژن )

برخی از مشتریان ما

کیفیت و سرعت را از ما بخواهید